Čo je to SEO?

Seo je skratka anglického názvu Search Engine Optimization. Jedná sa o optimalizáciu pre vyhľadávače ako je Zoznam, Google alebo Bing.

Prečo potrebujem SEO?

Kvalitné a odborné SEO dokáže zviditeľniť vašu stránku, môžete predbehnúť konkurenciu a zvýšiť návštevnosť a zisky stránky

Pre koho je SEO určené?

Je vhodné pre všetky ktorí chcú zvýšiť návštevnosť, od informačných stránok cez malé eshopy až po veľké firmy

stránky

Žijeme svetom internetu

V každom ohľade chceme byť lepší ako konkurencia. Chceme mať krajšie internetové stránky, praktickejšie ovládanie a túžime po úspechu. Aby sa nám tieto krásne predstavy mohli splniť, je dôležitá ešte jedna vec. K úspechu totiž vedie cesta a to práve pomocou SEO. Tieto tri písmená v sebe ukrývajú veľa rôznych bodov, ktoré sa musia plniť, aby sme boli neustále na popredných priečkach vo vyhľadávačoch.
Služby sú v tomto odbore naozaj pestré. Klasicky sa poskytuje optimalizácia stránok pre všetky vyhľadávače. Ďalej sa sprostredkovávajú rôzne jednorazové konzultácie alebo sa spracováva analýza kľúčových slov. Tie slúžia na to, aby sa naše stránky objavili hneď potom, ako akýkoľvek človek zadá tieto slová do prehliadača. V neposlednom rade sa tiež tvoria obsah a budujú sa spätné odkazy.

kocka

dizajn

 kocka

výhody SEO

zvýšenie návštevnostinárast tržiebdôveryhodnosť stránok
Hlavným cieľom SEO je zviditeľnenie vašej stránky a prilákanie nových relevantných návštevníkov. SEO ma oproti klasickej PPC reklame (Adwords) výhodu, že nárast návštevnosti zostáva aj po ukončení aktívnej propagácie. Zatiaľ čo pri PPC reklame mate zvýšenú návštevnosť iba pocas platenia reklamy. Vami investované peniaze budú prinášať ovocie aj niekoľko rokov po ukončení SEO kampane. Objavte skrytý potenciál, znásobte návštevnosť a oslovte čo največšie relevantné publikum.
S nárastom návštevnosti je spojený aj nárast tržieb. Váš eshop už nemusí od rána do večera zívať prázdnotou. S presným zacielením na váš segment a stanovením kľúčových slov môže tiež vašu stránku navštevovať veľké množstvo potencionálnych klientov. Každá stránka je zameraná na iných návštevníkov. Kvalitné SEO spoločnosti vedia ako zabezpečiť aby na vašu stránku chodili iba relevantné návštevy. Teda aby došli na stránku iba takí ľudia ktorí hľadajú presne vaše služby ale bo tovaru.
Sa vstupné optimalizáciou as nárastom kvalitných spätných odkazov dochádza k zlepšeniu reputácie stránky ako v očiach návštevíkov tak i pre samotné vyhľadávače. To má za následok zlepšenie pozíciu, zníženie odchodov stránky ale aj predĺženie času ktorý potencionálny klient strávi na stránke. Uvedené zmeny zvyšujú konverziu, teda úspešnosť predaja tovaru alebo služby. Tieto zmeny sú tiež trvalé a zostanú vám uvdené benefity aj v prípade ukončenia spolupráce so SEO spoločností.

klik

mám záujem

Opýtajte sa nás na nezáveznú ponuku a my vám navrhneme kampaň presne pre vás

Naše profesionálne SEO nástroje zadarmo

SEO Test - Otestujte svoje webové stránky, splňte základné požiadavky na kvalitu
SEO Ranky - Nájdite ranky, ako je Moz Rank, autorita domény alebo autorita stránok

naši partneri

Expanzia do zahraničia internet marketing
SEO - internetový marketing - využite potenciál stránky maximálne.

Rady / Návody

Pravidlá pre bezpečné nakupovanie cez internet