Pravidla pro bezpečné nakupování přes internet

Měli byste nakupovat jen v známých eshopech! Toto je pravidlo, kterého byste se měli držet vždy a za každých okolností. Nedejte se zlákat na nízkou cenu, pozor si dejte i na obchody, které vyžadují platbu předem. Pokud obchod nemá zveřejněny firemní a kontaktní údaje, raději se na jeho stránkách ani nezdržujte. Předejdete tak případným problémům s dodáním zboží nebo jeho kvalitou.

Nezapomeňte na hodnocení

Recenze o kvalitě produktů prodejce, rychlosti doručení a spokojenosti s nákupem od skutečných zákazníků výrazně zvyšují důvěryhodnost webové stránky a mohou být jasným signálem, že se jedná o ověřený a důvěryhodný obchod. Nákupní poradna na stejnojmenné doméně NakupnaPoradna.sk radí nejen to, které obchody jsou autorizovány a ověřené, ale také hodnotí, doporučuje a vybírá a pomáhá s výběrem nejlepších produktů.

Pokud nejste přesvědčen o tom, zda je zboží reálné skladem a obchod ho včas doručí, můžete zavolat na uvedené telefonní číslo a zeptat se na dostupnost zboží. Jelikož se jedná o důvěryhodný obchod, není problém dovolat se na zákaznickou linku nebo jinak kontaktovat prodávajícího. Objednat se slevou můžete díky slevovým kupónem k nákupu, ktoré jsou na https://www.kuponyzadarmo.cz/. Ušetřit můžete i desítky eur s tovkách oblíbených obchodů.

Při uvedeném webu kuponyzdarmo.cz se jedná se o českou verzi známého slovenského portálu se slevami https://www.kuponyzdarma.sk/.

Zabezpečený web díky SSL certifikátu

V neposlední řadě, důvěryhodný obchod by dnes už měl mít platný SSL certifikát na svých stránkách. SSL certifikát představuje důkaz bezpečnosti webových stránek, konkrétněji zabezpečeného přenosu dat, i osobních informací, mezi počítačem a serverem s webovou stránkou. Tímto certifikátem zabezpečíte datovou komunikaci mezi eshopem a návštěvníky. Pokud je identifikovatelný provozovatel jednoznačně, pak se jedná o důvěryhodný web.

Zanechat komentář